UEFA Euro 2012 Renault ergohestia Carrefour Canal Plus Lotos Febi bilstein Movenpick Kraft Foods Cadbury Mars Polska Atrium 4mat Ogilvy PR Galeria Copernicus Sha Creative SMART Galeria Grudziadzka Katowice Airport Gdansk Airport Art Andrzej Kowalik Fotka.pl Nazwa.pl Kimberly Clark Ciszewski MSL USP Zdrowie

O Nas


Massmed to firma działająca w sektorze zdrowego trybu życia. Od początku istnienia naszej firmy wychodzilismy z założenia, że do klientów można docierać w sposób zdrowy i przyjemny. Z pasją realizujemy każdy nowy projekt, aby osiągnąć założone cele.

Rozpocznij znajomość od przyjemności, później przejdź do negocjacji.

Uśmiech na twarzy Państwa klientów, kolejki do stoiska w oczekiwaniu na swoją kolej, eksluzywny wizerunek Państwa firmy, dawka zdrowia dla klientów i cała masa wyzwolonych endorfin to esencja tego co chcemy osiągnąć współpracując z Państwem.

Takie emocje dostarczamy dzięki wykorzystaniu:


  • luksusowych foteli masujących
  • masażystek i manualnych krzeseł do masażu
  • hostess
  • dodatków (ekrany LCD, wideo okulary, sprzęt hi-fi, dyfuzory zapachowe etc.)
  • i wiele innych

Jesteśmy pionierami w zakresie specjalistycznych punktów masażu Strefa Relaksu na polskim rynku. Oferujemy fotele do masażu, których relaksacyjno-lecznicze właściwości sprawdziły miliony użytkowników na całym świecie.

Massmed współpracuje z wiodącymi, światowymi producentami urządzeń do masażu, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług i produktów, o których niezawodną pracę oraz estetyczny wygląd dba nasz wykwalifikowany personel.Zobacz również:

Portfolio

Nasi Klienci