UEFA Euro 2012 Renault ergohestia Carrefour Canal Plus Lotos Febi bilstein Movenpick Kraft Foods Cadbury Mars Polska Atrium 4mat Ogilvy PR Galeria Copernicus Sha Creative SMART Galeria Grudziadzka Katowice Airport Gdansk Airport Art Andrzej Kowalik Fotka.pl Nazwa.pl Kimberly Clark Ciszewski MSL USP Zdrowie

Wynajem krzeseł do masażu

Wynajem krzeseł do masażu
Pragniemy przedstawić Państwu ofertę nowoczesnych, przenośnych krzeseł do masażu. Oferta przedstawia wynajem krzeseł do masażu Massmed wraz z torbą do transportowania krzesła.

Massmed to firma działająca w sektorze zdrowego stylu życia. Jesteśmy pionierami w zakresie samoobsługowych i niedrogich specjalistycznych punktów masażu Strefa Relaksu na polskim rynku.

Massmed współpracuje z wiodącymi, światowymi producentami urządzeń do masażu, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług i produktów, o których niezawodną pracę oraz estetyczny wygląd dba nasz wykwalifikowany personel.

Nasze produkty cechuje:


  • modne wzornictwo i solidna aluminiowa rama
  • krzesło można idealnie dopasować do każdego wzrostu, rozmiaru i wagi pacjenta
  • pianka o grubości 5cm pokryta tapicerką PCV
  • odpowiednie dla pacjentów do 150 kg

Opis krzeseł do masażu Massmed Krzesło do masażu

KONSTRUKCJA

Nasze krzesła do masażu cechuje lekka i trwała konstrukcja. Krzesła wykonane są z aluminium. Stelaż jest w kolorze srebrnym, a obicie krzesła w kolorze bordowym. Wysokiej jakości wykonanie produktu pozwala na dopuszczalne obciążenia krzesła nawet do 150 kg.

REGULACJA

Kilka opcji regulacji pozwala łatwo dostosować krzesło do budowy ciała i wzrostu każdego klienta. Krzesło ma regulowaną wysokość siedziska, regulowane w wielu płaszczyznach podgłówek i półkę na ramiona i dodatkowo nastawny kąt pochylenia. To pozwala na szybką i wygodną regulacje wszystkich elementów i komfortową pracę z górną częścią tułowia, szyją i głową pacjenta.

OBICIE

Krzesła do masażu są pokryte pianką o grubość 5 cm, co pozwala na wygodę i wysoki komfort dla klienta. Dodatkowo, krzesła mają obicie z bardzo wysokiej jakości skóry ekologicznej.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania szczegółowej oferty dla Państwa.

wynajem masażystek

kontakt